• Udruga Belica

Tel:+385 51 445 047
Mob:098 969 10 67

Poštovani,
Kako nam se berba i vinifikacija svakim danom sve više približava mi vam želimo pravovremeno predstaviti našu ponudu proizvoda za provođenje uspješne vinifikacije. Želimo vam sa zadovoljstvom predstavit široki spektar različitih enoloških proizvoda koji će vaše vino još više oplemenit i dati mu jednu prepoznatljivost i osobnost.
Kod nas možete na jednom mjestu pronaći proizvode renomiranih svjetskih tvrki. Za sva eventualna pitanja i nedoumice možete kontaktirat našeg enologa rado ćemo vam pomoći.

PONUDA ENOLOŠKOG PROGRAMA ZA SEZONU 2014

- KVASCI široki izbor različitih kvasaca (sortnih, poluaromatskih i aromatskih) renomiranih tvrki ( Art enology,Everintec,Begerow) te posebno za svaku sortu grožđa možete dobit preporuku koji se kvasac preporuča ovisno o tome kakvo vino želite proizvesti.

- HRANA ZA KVASCE – Komplesna hrana organske formulacije – da bi osigurali pravilan i kontinuiran tijek fermentacije

- ENZIMI – enzimatsko bistrenje mošta,ekstracija boje i tanina, povećanje radmana

- TALOŽENJE I BISTRENJE – Bentoniti,Želatine, Pvpp, Riblji mjehur,Kazein

- FILTRACIJA – sve vrste filter ploča,vrećastih filtera, pomoćna filtracijska sredstva

- STABILIZACIJA, KOREKCIJA HARMONIZACIJA – Kalij bikarbonat, aktivni ugljen,jabučna kiselina, limunska,enocijanin,vinska kiselina,baskreni sulfat, kalij metabisulfit

- DETERĐENTI- za higijenu podruma i opreme, za skidanje kamenca na drvu i inoxu, dezinfekcija podruma, te ostali proizvodi nužni u podrumarstvu i vinarstvu.

Za ponude i naruđbe te pitanja stojimo na raspolaganju, slobodno nam se obratite. Isporuke vršimo poštom ili brzom dostavom.

Lijepi pozdrav,Patricia Rumac,bacc.ing.agr -vinarstava,enolog 6-t

Vinifikacija

arhiva_artikala
foto_arhiva
video_arhiva

Kuća Belice

Ponuda turističkog sadržaja posjet "KUĆA BELICE" u Kastvu.

Obilazak individualnih posjetitelja u sklopu Kuće Belice sa postavom koju vodi educirani stručni suradnik.Prezentacija prikazanih povijesnih izložaka, te prezentacija Belice u prostoru Bačvarije, koja je u sklopu kuće.

Organizirane skupine posjetitelja u grupama preko 10 po najavi na kontakt telefon i van radnog vremena.

Radno vrijeme:

Četvrtak 17.00 do 21.00
Petak 17.00 do 21.00
Subota 17.00 do 21.00
Nedjelja 17.00 do 21.00

Kontakt telefon:  091 622 7921

demetra

15.09.2014 - Vinifikacija
Ponuda ENOLOŠKOG programa za sezonu 2014

Od sada nadalje u ovom polju moći ćete vidjeti svaku novu obavijest koju nam proslijede iz Demetre.Sve obavijesti biti će sortirane prema datumima kako bi lako mogli pratiti svaku novost. Dovoljno je da kliknete na tekst ispod datuma i direktno Vas vodimo na traženu stranicu.Hvala!

Copyright © 2022 Udruga Belica. All Rights Reserved.
Joomla! is Free Software released under the GNU General Public License.